Невена Цонева
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Невена Цонева

Посетете и сайта ;) - WwW.Nevena.Coneva.free.bg
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Za neveroqtniq talant na Nevena , mnenie na neina fenka!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ivana
Фенче
Фенче



Брой мнения : 1
Registration date : 03.07.2007

Za neveroqtniq talant na Nevena , mnenie na neina fenka! Empty
ПисанеЗаглавие: Za neveroqtniq talant na Nevena , mnenie na neina fenka!   Za neveroqtniq talant na Nevena , mnenie na neina fenka! Icon_minitime2007-07-03, 20:06

Az dnes se registriram vuv saita na Nevena.TOva momi4e su4etava po neveroqten na4in krasota i talant!!! Very Happy O6te ot samoto na4alo tq be6e moqta favoritka i bqx sigurna 4e 6te spe4eli.Edinstveno Nevena ot vsi4ki u4astnitsi, sus vsqko svoe izpulnenie mi vuzdeistva mn silno s bogestveniq i, pluten i krasiv glas, koito moge da izpee oabsolutno vsi4ko .Pri izpulnenito i na Daniova mama i Izlql e delio haidutin se razplakvam ot edno neopisuemo vulnenie , ne znam kak da go opi6a!
Pgelavam i da pokori rodnite i svetovni stseni, tq trqbva da bude zabelqzana , za6toto ima kakvo da dade na horata!
Върнете се в началото Go down
AnOnImNa
Запознат
Запознат
AnOnImNa


Брой мнения : 71
Age : 29
Registration date : 07.12.2007

Za neveroqtniq talant na Nevena , mnenie na neina fenka! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Za neveroqtniq talant na Nevena , mnenie na neina fenka!   Za neveroqtniq talant na Nevena , mnenie na neina fenka! Icon_minitime2007-12-07, 22:12

ivana написа:
Az dnes se registriram vuv saita na Nevena.TOva momi4e su4etava po neveroqten na4in krasota i talant!!! Very Happy O6te ot samoto na4alo tq be6e moqta favoritka i bqx sigurna 4e 6te spe4eli.Edinstveno Nevena ot vsi4ki u4astnitsi, sus vsqko svoe izpulnenie mi vuzdeistva mn silno s bogestveniq i, pluten i krasiv glas, koito moge da izpee oabsolutno vsi4ko .Pri izpulnenito i na Daniova mama i Izlql e delio haidutin se razplakvam ot edno neopisuemo vulnenie , ne znam kak da go opi6a!
Pgelavam i da pokori rodnite i svetovni stseni, tq trqbva da bude zabelqzana , za6toto ima kakvo da dade na horata!
наистина е така
Върнете се в началото Go down
 
Za neveroqtniq talant na Nevena , mnenie na neina fenka!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Невена Цонева :: Всичко за Невена :: Изпълнения-
Идете на: